Naše další projekty

Dílna v Technologickém parku

Naše první a největší dílna v Brně, v Technologickém parku. Najdeš u nás spoustu technologií, které ti pomůžou zrealizovat tvůj projekt! Provedeme tě každou středu v 18:00.

Dílna v KUMSTu

Druhá (menší) dílna zaměřená na vzdělávání v digitálním řemesle. Dílna se součástí kreativního hubu KUMST v centru Brna a probíhají v ní hlavně semestrální Akademie digitálního řemesla.

Mobilní dílna

Technikou nadupaný kamion, který objíždí základní a střední školy a učí studenty, co všechno je možné pomocí digitálních technologií vyrobit. Můžete nás potkat na festivalech a veřejných akcích.

Online vzdělávání

Vzdělávací platforma (nejen) pro studenty a učitele. Točíme tutoriály na YouTube. Pořádáme 3 měsíční soutěž pro studentské týmy i kurzy pro učitele na práci s digitálními stroji.

Mezinárodní konference

FABx konference je největší setkání FabLabů z celého světa, které se koná každý rok na jiném kontinentě. V roce 2025 ho uspořádáme v České republice!

Čtvrtek 27. října v 15:00

Školení: 3D tiskárny - Multimateriál a povrchové úpravy

Pouze pro členyZdarma

Pokročilé školení k 3D tiskárnám, které pokrývá PRUSA Multimaterial a povrchové úpravy 3D tisků.


Dozvíte se o tom, jak správě připravit model pro tisk z více materiálů nebo barev, jak nastavit PrusaSlicer. Druhou oblastí tohto školení jsou povrchové úpravy 3D tisků.

Registovat se mohou pouze členové s jakýmkoliv aktivním balíčkem.

Lektor

Peter Bistrický

Zdarec, mé jméno je Peter, už od mala mě bavila věda a technika. Tuto zálibu jsem posledních pár let aktivně živil v Brněnském hackerspace. Získal jsem tam mnoho hodnotných kutilských zkušeností napříč odvětvími, které bych rád předal dál. Mou hlavní specializací jsou 3D tiskárny, pomoc ti ale rád poskytnu s celým strojovým parkem.

Akce už proběhla. Podívej se po dalších.

Upravit
Pomoc Ukrajině