Naše další projekty

Dílna v Technologickém parku

Naše první a největší dílna v Brně, v Technologickém parku. Najdeš u nás spoustu technologií, které ti pomůžou zrealizovat tvůj projekt! Provedeme tě každou středu v 18:00.

Dílna v KUMSTu

Druhá (menší) dílna zaměřená na vzdělávání v digitálním řemesle. Dílna se součástí kreativního hubu KUMST v centru Brna a probíhají v ní hlavně semestrální Akademie digitálního řemesla.

Mobilní dílna

Technikou nadupaný kamion, který objíždí základní a střední školy a učí studenty, co všechno je možné pomocí digitálních technologií vyrobit. Můžete nás potkat na festivalech a veřejných akcích.

Online vzdělávání

Vzdělávací platforma (nejen) pro studenty a učitele. Točíme tutoriály na YouTube. Pořádáme 3 měsíční soutěž pro studentské týmy i kurzy pro učitele na práci s digitálními stroji.

Mezinárodní konference

FABx konference je největší setkání FabLabů z celého světa, které se koná každý rok na jiném kontinentě. V roce 2025 ho uspořádáme v České republice!

Středa 21. února v 19:00

Školení: Programovatelný šicí stroj - základy

Pro začátečníkyZdarma

Na tomto školení se dozvíš, jak funguje šicí stroj co všechno umí, jak ho bezpečně používat a jak ho nastavit aby dělal to co potřebuješ. Otevře ti možnost používat stroj v šicím módů a je potřebným pro navazující školení vyšívání a další.

 

Lektor

Radka Gajdíková

Akce už proběhla. Podívej se po dalších.

Upravit
Pomoc Ukrajině