Naše další projekty

Dílna v Technologickém parku

Naše první a největší dílna v Brně, v Technologickém parku. Najdeš u nás spoustu technologií, které ti pomůžou zrealizovat tvůj projekt! Provedeme tě každou středu v 18:00.

Dílna v KUMSTu

Druhá (menší) dílna zaměřená na vzdělávání v digitálním řemesle. Dílna se součástí kreativního hubu KUMST v centru Brna a probíhají v ní hlavně semestrální Akademie digitálního řemesla.

Mobilní dílna

Technikou nadupaný kamion, který objíždí základní a střední školy a učí studenty, co všechno je možné pomocí digitálních technologií vyrobit. Můžete nás potkat na festivalech a veřejných akcích.

Online vzdělávání

Vzdělávací platforma (nejen) pro studenty a učitele. Točíme tutoriály na YouTube. Pořádáme 3 měsíční soutěž pro studentské týmy i kurzy pro učitele na práci s digitálními stroji.

Mezinárodní konference

FABx konference je největší setkání FabLabů z celého světa, které se koná každý rok na jiném kontinentě. V roce 2025 ho uspořádáme v České republice!

Vakuová formovačka

Vakuová formovačka Mayku Formbox dokáže pomocí podtlaku perfektně vytvarovat různé druhy plastových fólií podle libovolného modelu. Skvěle navazuje na 3D modelování a 3D tisk. Vyrob si vlastní formu pro odlévání čokolády, betonu, pryskyřic, sádry nebo třeba rovnou cosplay masku či obal na svůj výrobek.

Parametry

Pracovní prostor
200×200×130 mm
Fólie
PETG, HIPPS, LDPE

Co se dá vyrobit na formovačce?

Stojánek na telefon ze sádry

Jan Dvořáček

Vakuová formovačka

Všechny projekty >

Prohlédni si FabLab
a nauč se pracovat s vybraným přístrojem

24. 04. 2024. 18:00

FabLab Tour

Komentovaná prohlídka FabLabu, při které se dozvíš možnosti, jaké laboratoř má, co všechno jde vyrobit, co naopak nejde. Vstup je volný a bez registrace.

Bez registracePro začátečníky
Více o této akci >

Víc termínů, víc přístrojů >

Upravit
Pomoc Ukrajině